Yves Saint Laurent Black Opium

Yves Saint Laurent Black Opium

Niewiele jest chyba osób używających perfum, które nie wiedzą, kto to jest Yves Saint Laurent. Francuzki projektant mody jest twarzą linii perfum. W trakcie swojej 40-letniej kariery słynął głównie z bycia głównym projektantem francuskiego domu mody Dior. Nie żyje od nieco ponad dekady, jednak nadal produkty z nim związane są niebywałym hitem na rynku.

Yves Saint Laurent Black Opium jest to woda perfumowana o orientalno — waniliowym zapachu, aczkolwiek bardzo mocnym i uwodzicielskim. Są to perfumy dla kobiet. Sprowadzono je na rynek w 2014 roku. 

Nie ma przypadku w tym, że połączono ze sobą akurat takie nuty zapachowe. Mają one w sobie kompozycję przypraw, co sprawia, że są mocne. Natomiast owoce, jak i ich kwiaty nadają im orzeźwienia. W perfumach da się wyczuć:

  • Gruszkę, różowy pieprz, kwiat pomarańczy (nuty głowy)
  • Kwiat jaśminu, lukrecję, kawę, gorzkie migdały (nuty serca)
  • Cedr, wanilię, drzewo migdałowe, paczulę (baza)

Perfumy Yves Saint Laurent to perfumy, dzięki którym panie mogą zaznać nowej energii. Również opakowanie, jak i sam flakonik są bardzo zachęcające, gdyż czarny kolor z białymi zdobieniami mówi, by z niego skorzystać. Może być to bardzo dobra opcja jako prezent dla swojej kobiety. Przyciągają one uwagę bardzo dużej ilości klientów właśnie z tego względu.

To nowoczesna odsłona zapachu, który powstał w 1977 roku. Mamy tu do czynienia z najbardziej luksusowymi składnikami. Właśnie w ten sposób przez swoją karierę działał słynny projektant. Wszystko to przekłada się na niezwykle wysoką klasę, jakość, jak i niesamowitą trwałość perfum. Pomimo tego, że są to perfumy damskie, ze względu na mocny i intensywny zapach bardzo dobrze sprawdzą się również u mężczyzn. 

Produkt dostępny jest zarówno we flakonikach o zawartości 90, jak i 50 ml. 

Perfumy stworzone zostały przez 4 bardzo znanych perfumiarzy, a więc Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Honorine Blanc oraz Oliviera Cresp. Poza ostatnią osobą są to kobiety posiadające własne linie zapachowe. Ostatnia osoba to człowiek posiadający jeden z lepszych nosów do perfum. Połączenie takich sław sprawia, że zdecydowanie chce się ich spróbować, a później używa się ich jak często się tylko da. 

Perfumy skierowano do kobiet, które cenią sobie przede wszystkim bardzo słodkie zapachy, którymi da się rozkoszować, a które nie duszą podczas pociągania nosem. Cechują się nadzwyczajną trwałością, ale również ponadprzeciętną jakością. Wersja Black Opium jest niezwykle intensywna, jednak wzbogacona o odpowiednie nuty zapachowe jest niemal sama w sobie idealna.


Tom Ford Noir Extreme
Perfumy

Tom Ford Noir Extreme

Marka Tom Ford od wielu lat zaskakuje nas kolejnymi zapachami, które uwodzą głębokimi, zachwycają...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram