O Mnie

O mnie

Jeśli jesteś na tej stronie i to czytasz, to pewnie tak jak ja, uwielbiasz perfumy i szukasz czegoś specjalnego. Bardzo mi miło, że postanowiłeś tu zajrzeć i spędzić ze mną parę chwil.

Nazywam się Agnieszka Skoneczna i miłość do zapachów towarzyszy mi od zawsze. Naturalnym wyborem było więc połączenie mojej drogi zawodowej z ogromną pasją, jaką jest odkrywanie nowych zapachów, śledzenie nowości z branży oraz uczenie się, jak zapach oddziałuje na nasze zmysły i jak łączyć ze sobą określone nuty zapachowe. 

Od ponad 20 lat prowadzimy rodzinny sklep z perfumami, który powoduje, że pasja do perfum przekłada się na konkretną pomoc innym. Wiele radości sprawia mi pokazywanie innym, jak zapachy mogą podkreślać ich osobowość, dodawać pewności siebie i sprawiać, że stajemy się bardziej atrakcyjni.

Wierzę, że autentyczne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego człowieka jest kluczem do doboru idealnego zapachu dla niego. Niejednokrotnie przekonałam się, że to nie marka perfum powoduje, że zapach staje się strzałem w dziesiątkę, a to, jak jest dopasowany do indywidualnych cech (osobowości, naturalnego zapachu ciała, styl życia, wieku) - dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.  Z tego powodu każda osoba, której doradzam w wyborze perfum, to dla mnie wyzwanie. 

Na moim blogu znajdziecie mnóstwo praktycznych porad, jak dobrać perfumy, ale zapraszam też do indywidualnego kontaktu. Wystarczy opisać jakie nuty się lubi, a ja postaram się znaleźć coś jak najbardziej dopasowanego. Największą nagrodą dla mnie jest pochwała powracającego klienta, który z zadowoleniem stwierdza, że idealnie dobrałam perfumy do jego oczekiwań.

Pamiętajmy, że ważnym elementem naszego stylu jest nie tylko ubiór, fryzura czy biżuteria. Całości dopełniają perfumy. Dlatego tak ważne jest, żeby znaleźć coś, co będzie wyrażać Ciebie, Twój nastrój i osobowość. Czy już wiesz, co chcesz przekazać światu? Z chęcią pomogę Ci w misji odkrycia zapachu, który Ci to umożliwi.

Sprawdź nasz Insta gram