Xerjoff Erba Pura

Xerjoff Erba Pura

W ciągu wielu lat poznawania rozmaitych zapachów doszłam do momentu, gdy myślałam, że ciężko mnie zachwycić. Wtedy w moje ręce wpadł przepiękny flakon z wodą perfumowaną Erba Pura. Rozpylenie tego produktu było dla mnie momentem czystej przyjemności — po raz kolejny dałam się zaskoczyć i na chwilę dałam się ponieść ekscytującym akordom ukrytym w luksusowym aromacie.

Jak pachnie Erba Pura?

Erba Pura to niezwykle złożona woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn. Wyczuwam w niej zapach mocno dojrzałych, śródziemnomorskich owoców oraz ziołową esencję rodem z Indii. Niezwykła kompozycja składa się z aromatów pozyskiwanych z roślin występujących w różnych zakątkach świata. W perfumach Erba Pura znajdziecie:

  • w nucie głowy: sycylijskie pomarańcze, cytryny i kalabryjską bergamotkę,
  • w nucie serca: owoce,
  • w nucie bazy: białe piżmo, madagaskarską wanilię i bursztyn.

Wyraziste, klasyczne otwarcie powoli przemienia się w coś, co uznaję czyste piękno. Czuć tutaj przejście z tradycji do nowoczesności, transformację pomiędzy starym i nowym. Bardzo chciałabym opisać Wam, co czułam podczas noszenia na skórze tego zapachu, jednak moje doznania są na tyle złożone, że trudno wyrazić je słowami. Po prostu trzeba to sprawdzić na sobie!

Tylko dla koneserów luksusowych perfum

Myślę, że Erba Pura ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Trudno się dziwić — jest to zapach jedyny w swoim rodzaju, który w niczym nie przypomina drogeryjnych pachnideł. Wysoka cena czyni z tej wody perfumowanej dobro luksusowe, zatem na jej zakup decydują się wyłącznie koneserzy pięknych kompozycji. W tej mieszance znajdziecie dobrze znane akcenty soczystych owoców oraz nawiązania do odległego orientu. Na początku wyczujecie słodycz, która z czasem ustąpi miejsca miękkim, głębokim i wyrazistym akordom owoców, piżma oraz bursztynu. Marka Xerjoff wypracowała swój unikalny styl, skierowany do wąskiej grupy odbiorców — wśród nich znajdują się osoby, które są w stanie kupić urzekające perfumy niezależnie od ich ceny — to dla nich powstała niesamowita mieszanka Erba Pura.

Czym zaskoczyła mnie woda perfumowana Xerjoff Erba Pura?

Marka Xerjoff produkuje cudowne flakony — buteleczka Erba Pura została zainspirowana skrzydłami motyla. Pięknie wygląda i jest przyjemna w dotyku, jednak prawdziwa magia drzemie w jej wnętrzu. Ten aromat całkowicie mnie zaskoczył — pozwolił przenieść się do wspomnień słonecznych dni przepełnionych radością i beztroską. Erba Pura po polsku oznacza czystą trawę i chociaż w kompozycji nie znalazłam jej relaksującej woni, to otrzymałam zapach kojarzący się ze spokojem, który wprowadził mnie w stan błogiego relaksu. Woda perfumowana od Xerjoff zdobyła moje serce.

Wśród zalet wody perfumowanej Erba Pura mogę jeszcze wymienić ponadprzeciętną trwałość. Jej aromat może utrzymywać się na ubraniach przez wiele dni, co świadczy o doskonałej jakości produktu. Wyjątkowy zapach spodoba się każdemu, kto szuka unikalnych propozycji — jeśli lubicie oryginalne perfumy, to koniecznie sięgnijcie po propozycję marki Xerjoff.


Perfumy na Dzień Mężczyzn: mocne i łagodne propozycje na pachnący prezent dla faceta
Perfumy

Perfumy na Dzień Mężczyzn: mocne i łagodne propozycje na pachnący prezent dla faceta

Dzień Mężczyzn, obchodzony 10 marca, to świetna okazja na podarowanie bliskiej osobie uroczego up...

Perfumy dla babci
Perfumy

Perfumy dla babci

Kobiety w każdym wieku uwielbiają perfumy. Ich zapach dodaje im kobiecości, poma...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram