Tom Ford Noir Extreme

Tom Ford Noir Extreme

Marka Tom Ford od wielu lat zaskakuje nas kolejnymi zapachami, które uwodzą głębokimi, zachwycającymi akordami zapachowymi. Nie inaczej jest w przypadku męskich perfum Tom Ford Noir Extreme, czyli intrygującej interpretacji klasycznego zapachu Tom Ford Noir Eau de Parfum.

Czym wyróżniają się perfumy Tom Ford Noir Extreme ?

Zapach Tom Ford Noir Extreme stworzony poprzez uzdolnioną Sonię Constant nawiązuje do popularnej wody perfumowanej Tom Ford Noir, jednak propozycja ta prezentuje znacznie bardziej ekstrawaganckie podejście do kreowania męskich zapachów. Woda perfumowana Tom Ford Extreme z miejsca zachwyciła mnie wyrazistym, a jednocześnie ciepłym zapachem, który w doskonały sposób oddaje dwoistość męskiej natury.

Tom Ford Noir Extreme – idealny przykład na to, że przeciwieństwa się przyciągają

W nowym zapachu od marki Tom Ford, do pierwszych nut, możemy wyczuć zmysłowe nuty głowy — kardamon, gałkę muszkatołową oraz szafran, którym towarzyszą kontrastujące akordy neroli i mandarynki. W sercu zapachu, na pierwszy plan wysuwają się z kolei słodkie nuty róży, jaśminu, kwiatu pomarańczy, mastyksu i oryginalnego kulfi rozwijające się na wyrazistej bazie z wanilii, bursztynu, drzewa sandałowego oraz nut drzewnych, które podgrzewają cala kompozycję. Wszystko to składa się na orientalno-drzewną wodę perfumowaną o ekstremalnie wyrafinowanym i uwodzicielskim, choć nieustająco słodkim wykończeniu. Jest on dla mnie doskonałym odzwierciedleniem wszystkich cech zmysłowych, intrygujących oraz pewnych swojej niepowtarzalnej, pulsującej energii mężczyzn.

Tom Ford Noir Extreme, czyli propozycja dla wyrafinowanych mężczyzn nieuznających kompromisów

Zamknięty w eleganckiej butelce o prostej formie o klasycznej, czarno-złotej kolorystyce, zapach Tom Ford Noir Extreme to wyjątkowa propozycja dla mężczyzn poszukujących idealnego zapachu na wieczorne wyjścia i wyjątkowe okazje. W niezwykły sposób oddaje on bowiem wszystkie cechy pewnego siebie oraz swoich pragnień mężczyzny, który nie boi się sięgnąć po to, czego pragnie. Jestem przekonana, że z miejsca przypadnie ona do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie aromatyczne, intensywne zapachy, a także tym chcącym podkreślić zmysłową i charyzmatyczną część swojej osobowości.

Podsumowując, woda perfumowana Noir Extreme stworzona przez markę Tom Ford zachwyciła mnie swoim odważnym podejściem do ukazania pełnej skrajności, męskiej natury. Nieodparta moc tego zapachu polega na tym, że nie da się przejść obok niego obojętnie.


Lancôme Hypnôse
Perfumy

Lancôme Hypnôse

Lancôme Hypnôse to pozycja już niemal kultowa, która od prawie dwóch dekad znajduje uznan...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram