Gucci Guilty Pour Femme

Gucci Guilty Pour Femme

Pomimo tego, że premiera perfum Gucci Giulty Eau de Parfum Pour Femme miała miejsce w 2019 roku, to nadal o tym luksusowym produkcie jest głośno. Zapach określany jest jako kwiatowy i orientalny, ponadto wiele osób twierdzi, że wnosi on swego rodzaju szlachetność do pierwotnej formuły. W tej intensywnej wodzie perfumowanej rozkwitają wspaniałe nuty kwiatowe wraz z wysublimowanymi aromatami. Jeżeli planujesz zakup Gucci Guilty Pour Femme, to ten artykuł jest z pewnością lekturą przeznaczoną dla Ciebie.

Luksus widoczny na pierwszy rzut oka

Weźmy na początku pod lupę flakon, który został zaproponowany przez markę Gucci. Jest on w kolorze, który najbardziej kojarzy nam się z luksusem oraz dobrami najwyższej jakości, czyli złotym. Niemniej jednak kształt flakonu jest dosyć nowoczesny, co powoduje, że całość kojarzy nam się z luksusem w nowoczesnym i szlachetnym wydaniu. Warto również nadmienić, że opakowanie perfum, oprócz wzornictwa powinno również pełnić funkcję ochronną perfum. Tak też jest w tym przypadku, ponieważ od razu widać, że całość opakowania - czyli, zarówno flakon, jak i pudełko, w odpowiedni sposób będą ochraniać perfumy przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Trochę więcej na temat kompozycji zapachowej

Perfumy Gucci Guilty Pour Femme stanowią idealną orientalno-kwiatową kompozycję. Jest to połączenie bergamotki, mandarynki i różowego pieprzu, które uważane jest za nuty głowy. Nutami serca są natomiast geranium, różą, bez oraz fiołek. Całość zapachu jest wręcz idealnie uzupełniona przez bursztyn i paczulę, określanymi jako nuty bazy. Ten zapach rekomenduje szczególnie do dziennego noszenia, wiosną oraz latem. Z racji tego, że aromat tego zapachu charakteryzuje się ogromną wyrazistością i seksapilem, polecam go głównie kobietom o silnej osobowości, które nie boją się mocnych zapachów zwracających na siebie uwagę. Tę mieszankę przeznaczyłabym dla kobiet odważnie stąpających po ziemi, które nie boją się sięgać po marzenia i realizować swoje cele.

Słowem podsumowania

Ta woda perfumowana, która została stworzona celem odzwierciedlenia zapachu Gucci Guilty, z pewnością zdała egzamin i przebiła nawet swój pierwowzór. Zapach jest niezwykle orientalno-kwiatowy, przeznaczony dla odważnych kobiet. Z pewnością perfumy, ze względu na swoją wyrazistość będą zwracać na siebie uwagę. Warto również wspomnieć o trwałości tej wody perfumowanej, ponieważ jest ona niezwykle długa. Zapach potrafi się utrzymać aż do siedmiu godzin. Perfumy są dostępne w wersji 50 i 90 ml. Z pewnością będziesz zadowolona z zakupu.


Perfumy na jesień i zimę - 10 damskich i męskich zapachów
Perfumy

Perfumy na jesień i zimę - 10 damskich i męskich zapachów

Jesienią i zimą poszukujemy różnych sposobów na to, aby poprawić sobie nastrój. Doskonałym rozwią...

Calvin Klein Beauty
Perfumy

Calvin Klein Beauty

Calvin Klein to marka sama w sobie, która wspięła się na sam szczyt świata mody i dóbr luksusowyc...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram