Escentric Molecules Molecule 01

Escentric Molecules Molecule 01

Geza Schoen to niemiecki mistrz perfumiarstwa. Chociaż to raczej Francja jest krajem, gdzie wyrabia się najlepsze perfumy o niesamowitych nutach zapachowych, to jednak liczba klientów i zwolenników rośnie. Geza jest twórcą tak zwanych "perfum-oszustw", czyli produktów, które nie są tym, za co się je podaje, ale właśnie taka teza sprawia, że mamy do czynienia z czymś innym, niespotykanym i równie niesamowitym.

Escentric Molecules Molecule 01 to woda toaletowa, która jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ma drzewno — kwiatowo — piżmowy charakter. Jest to jeden ze zdecydowanie bardziej zaskakujących zapachów na całym rynku. Schoen wyprodukował tym razem zapach, który jest zarazem intrygujący, a daje skórze bardzo zróżnicowane akordy w zależności od otoczenia.

Produkt na rynek wszedł w 2006 roku i do teraz rozwija się pod względem popularności. Do tej pory niezwykle zaskakuje dzięki Niemcowi i jest jednym z bardziej cenionych linii na rynku.

Mamy tu do czynienia z bardzo prostym perfumem, gdyż połączono alkohol oraz ISO E Super. Jest to składnik bardzo ceniony w świecie perfum. Cechuje się niezwykłą uniwersalnością, gdyż jest w stanie przystosować się do wielu perfum. Produkt może zmieniać swój zapach w zależności od otoczenia, ale i od nosa danego właściciela perfum.

Perfumy dzięki swojemu zapachowi są bardzo delikatne i mogą świetnie sprawdzić się jako forma afrodyzjaku. Świetnie sprawdzą się na dzień, ale i na wieczorne wyjścia. 

Klienci chwalą sobie niezwykłą trwałość perfumu, gdyż zapach może unosić się nawet do 10 - 12 godzin. Zdecydowanie jest to dla tych osób, które bardzo chcą się wyróżniać i mogą tym samym prowokować płeć przeciwną.

Poza ISO E Super można znaleźć w składzie również aromaty skórki limetki, kosaćca, a także hedione. Uważa się, że właśnie ten ostatni składnik działa jako feromon.

Produkt dostępny jest we flakonikach o pojemności 100 ml jako tester, a także 30 ml i 8 ml. Jako że mamy do czynienia z wysoką jakością produktu należy liczyć się z dosyć sporym kosztem. Jednak klasa i niepowtarzalność perfum sprawiają, że to niekoniecznie odstrasza klientów.

Zdecydowanie zachęcić może atomizer, który ma bardzo dużą moc rozpylenia, a jego wydajność to około 70 psiknięć na 10 ml, tak więc oficjalny produkt może mieć ich nawet 3 razy więcej. Można cieszyć się tym niepowtarzalnym zapachem przez bardzo długi czas.

Geza Schoen na temat tego produktu powiedział, że chciał stworzyć coś innego. Miał być to perfum dla osób, które nie lubią perfum. Wydaje się, że to mu się udało. 


Tom Ford Lost Cherry
Perfumy

Tom Ford Lost Cherry

O marce Tom Ford Lost Cherry słyszałam już wcześniej. Mimo to, dopiero teraz zdecydowałam się na...

Ariana Grande God Is A Woman
Perfumy

Ariana Grande God Is A Woman

Perfumy Ariana Grande God is A Woman ujrzały światło dzienne w 2021 roku i od razu stały się praw...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram