Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum

Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum

Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum to ekskluzywna woda perfumowana, która została zaprojektowana w taki sposób, aby jak najpełniej odzwierciedlić osobowość współczesnej kobiety. Na samym wstępie warto zaznaczyć, że jest to unikalna orientalno-waniliowa kompozycja ma w sonie także słodkie i anyżowe auty, a oo za tym idzie, świetnie opisuje osobowość kobiety, która z jednej strony jest ambitna i dumnie kroczy do przodu, natomiast z drugiej strony — nadal pragnie delektować się swoją kobiecością i czarować swoim seksapilem.

Uwodzicielski urok i wyrazisty charakter — krótka charakterystyka wody perfumowanej Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum

Przejdźmy zatem do konkretów. Nuty głowy to starannie dobrane migdały i lukrecja. Już sama ta koncepcja zasygnalizowała mi, że będę mieć do czynienia z nietuzinkowym produktem. Abstrahując od tego, nuty serca świetnie wpiszą w preferencję nowoczesnych pań, które ponad wszystko cenią osobistą mobilność. Kwiat pomarańczy i arabski jaśmin sprawiły, że po aplikacji wspomnianej kompozycji poczułam się tak, jakbym niepostrzeżenie przeniosła się do ciepłych krajów. Czyż nie jest to zatem wartościowa propozycja dla tych z nas, które identyfikują siebie jako przedstawicielki świata cyfrowych nomadów? Subtelny zapach ugruntowują umiejętnie wyselekcjonowane nuty podstawy — kurząca wanilia i fasolka Tonka.

Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum — wartościowe rozwiązanie dla pań idących z duchem czasu

Perfumy, które dane mi było sprawdzić, to pieczołowicie wyważona kompozycja. Z jednej strony podkreślają one niezależność, ambicję i pewnego rodzaju kosmopolityzm współczesnej damy. Z drugiej natomiast — pozwalają jej wyeksponować swoją kobiecość. Ta równowaga sprawia, że prezentowana kompozycja nie tylko znakomicie sprawdza się w miejscu pracy, ale również wyśmienicie nadaje się na luźne towarzyskie spotkanie w nieformalnej atmosferze. Przy tej okazji nie sposób nie wspomnieć o innych walorach prezentowanej alternatywy. Po pierwsze, zapach perfum utrzymuje się długo po aplikacji, co jest szczególnie istotne w miejscu pracy. Po drugie, kompozycja zapachowa została zapakowana w elegancki flakonik. Dzięki temu perfumy nie tylko pięknie prezentują się na półce, ale również są wspaniałym pomysłem na prezent.

Konkludując, woda perfumowana Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum to kompozycja, która świetnie obrazuje złożoność kobiecej natury. W zależności od konkretnej sytuacji mogą one sprawić, że niejedna z nas poczuje się jak uwodzicielski wamp, albo jak ambitna i eksplorująca nowe szlaki businesswoman. Indywidualną interpretację pozostawiam jednak w gestii Czytelniczek bloga.


Perfumy na jesień i zimę - 10 damskich i męskich zapachów
Perfumy

Perfumy na jesień i zimę - 10 damskich i męskich zapachów

Jesienią i zimą poszukujemy różnych sposobów na to, aby poprawić sobie nastrój. Doskonałym rozwią...

Calvin Klein Beauty
Perfumy

Calvin Klein Beauty

Calvin Klein to marka sama w sobie, która wspięła się na sam szczyt świata mody i dóbr luksusowyc...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram