Clinique Happy for Men

Clinique Happy for Men

Są takie zapachy, które mimo upływającego czasu wciąż cieszą się popularnością. Niezmienni ulubieńcy tych, którzy odkryli je przed laty oraz natchnienie młodych, którzy dopiero mieli okazje je poznać. Jednym z takich zapachów bez wątpienia jest Clinique Happy for Men - ponadczasowa propozycja stworzona z myślą o mężczyznach w każdym wieku. Zarówno dojrzali, jak i młodzi odbiorcy znajdą w tej wyrafinowanej kompozycji zapachowej nuty poruszające najczulsze struny zmysłów.

Cytrusowy powiew orzeźwienia

Cytrusowe i zielone akordy fenomenalnie przeplatają się z aromatycznymi, morskimi i drzewnymi akcentami, tworząc przyjemną całość idealną na wiosenne oraz letnie dni. Wonny nektar zachwyca już od poznania pierwszych nut zapachowych. Koktajl otwiera się eksplozją orzeźwiających owoców - limetki, cytryny oraz mandarynki, które zostały uzupełnione o zielone i morskie zabarwienie. Sercem wody toaletowej są najpiękniejsze kwiaty: konwalia, róża, jaśmin oraz frezja. Wyrazistą bazę, nadającą zapachowi tajemniczego charakteru, tworzą cedr, gwajakowiec, cyprys, a także piżmo.

Zapach prawdziwego mężczyzny

Każdy marzy o szczęściu. Radość, wolność i spokój w płynnej postaci będą w stanie nie tylko ubarwić każdą stylizację, ale również wprowadzić w doskonały nastrój na cały dzień. Zapach nieograniczonych możliwości, motywacji i realizacji marzeń bez wątpienia znajdzie uznanie w oczach mężczyzn młodych duchem, którzy doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Mężczyzn, którzy świetnie zdają sobie sprawę z tego, że każdy nowy dzień daje nowe szanse i przynosi nowe nadzieje.

Ponadczasowa klasyka

Aromat zaproponowany przez markę Clinique pojawił się na rynku w 1999 roku i od tego czasu niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Prosty kształtem flakon o uniwersalnym designie został wypełniony trwałym aromatem, który fantastycznie sprawdza się nawet podczas najcieplejszych miesięcy w roku. Odświeżająca woń bez wątpienia zdobędzie uznanie energetycznych, charyzmatycznych mężczyzn, dla których zapach jest nieodłącznym elementem każdej stylizacji. Propozycja świetnie uzupełni przede wszystkim codzienne, niezobowiązujące outfity do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi czy letni wyjazd. Dla jeszcze lepszego efektu wodę toaletową można uzupełnić o kosmetyki pielęgnacyjne o tym samym zapachu.

Clinique Happy for Men to jeden z najbardziej ponadczasowych, cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem zapachów dedykowanych mężczyznom. Nieśmiertelna klasyka, która pasuje do wielu sytuacji, pozwalając poczuć się komfortowo bez względu na okoliczności. Warto poznać tę propozycję bliżej, aby w pełni docenić wszystkie jej walory i znaleźć nowego wakacyjnego ulubieńca wśród zapachów.


Perfumy na Dzień Mężczyzn: mocne i łagodne propozycje na pachnący prezent dla faceta
Perfumy

Perfumy na Dzień Mężczyzn: mocne i łagodne propozycje na pachnący prezent dla faceta

Dzień Mężczyzn, obchodzony 10 marca, to świetna okazja na podarowanie bliskiej osobie uroczego up...

Perfumy dla babci
Perfumy

Perfumy dla babci

Kobiety w każdym wieku uwielbiają perfumy. Ich zapach dodaje im kobiecości, poma...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram