Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria

To jeden z najlepiej rozpoznawalnych już klasyków marki Calvin Klein na całym świecie, przez wielu uznawany również za najbardziej udany z zapachów CK. Euphoria od 2004 roku stała się signature scent dla wielu kobiet, przynosząc ze sobą uwodzicielskie, orientalno-kwiatowe aromaty, wśród których dla mnie wyraźnie wybijają się orchidea i nuty mahoniowe.

Euphoria i sekret jej popularności

16 lat obecności na rynku i nieustające zajmowanie wiodących miejsc na listach najchętniej kupowanych perfum świata. Na czym polega sekret Euphorii? Moim zdaniem, przede wszystkim na jakości tej kompozycji stworzonej przez tak wybitne „nosy” branży perfumiarskiej, jak Dominique Ropion, Carlos Benaim i Loc Dong. Dzięki ich umiejętnościom Euphoria potrafi rozwijać się również urokliwie u osób młodych, jak i bardziej dojrzałych. Nic dziwnego, że została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem, uznawanym za Oscara świata perfumiarskiego – FiFi Award Fragrance Of The Year Women’s Luxe w 2006 roku.

Pierwsza odsłona reklamowej kampanii Euphorii przyciągała postacią rosyjskiej modelki – Natalii Vodianowej, której towarzyszem był amerykański model – Carson Parker. Wspólnie opowiadali historię euforycznej pierwszej miłości, spotkania i nagłego zakochania się, których symbolem był zapach CK. W 2012 roku nową twarzą zapachu stała się modelka Lara Stone, a w 2018 zastąpiła ją modelka pochodząca z Argentyny - Mica Argañaraz.

Uwodzicielski charakter Euphorii podkreśla również flakon tych perfum, zaprojektowany przez Fabiena Barona. Ma on nowoczesną formę, której lekko zakrzywione linie na powierzchni odbijające światło odwołują się do pąków kwiatu orchidei.

Kompozycja zapachowa Euphorii

Nutami zapachowymi głowy wyczuwalnymi tuż po aplikacji Euphorii są przede wszystkim intensywnie czerwone ziarenka granatu, których owocową słodycz podbijają nuty zielone, brzoskwinia, marakuja, malina i hurma. Kwiatowe serce zapachu Calvina Kleina rozkwita dla mnie egzotyczną orchideą, w towarzystwie lotosu i magnolii champaca uosabiając kobiecość, nadając zmysłowości i uwodzicielskiego charakteru całości kompozycji. Prowokacyjna i na długo pozostająca na skórze baza podkreślająca kobiecą niezależność i ciekawość życia to natomiast czarny fiołek, mahoń, płynny bursztyn oraz piżmo.

Calvin Klein Euphoria – dla kogo?

Mimo niezwykłej popularności, jaką cieszy się Euphoria na całym świecie, jej użytkowniczki niezmiennie darzą ją ciepłymi uczuciami, zwłaszcza w chłodniejsze dni, kiedy aromat tych perfum przyjemnie owija skórę orientalnymi, rozgrzewającymi nutami. Polecam ten zapach paniom w różnym wieku, które szukają dla siebie zapachu o doskonale wyważonych proporcjach, świetnej trwałości, dodającego mnóstwo seksapilu i pewności siebie.


Perfumy na jesień i zimę - 10 damskich i męskich zapachów
Perfumy

Perfumy na jesień i zimę - 10 damskich i męskich zapachów

Jesienią i zimą poszukujemy różnych sposobów na to, aby poprawić sobie nastrój. Doskonałym rozwią...

Calvin Klein Beauty
Perfumy

Calvin Klein Beauty

Calvin Klein to marka sama w sobie, która wspięła się na sam szczyt świata mody i dóbr luksusowyc...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram