Bruno Banani Magic Woman

Bruno Banani Magic Woman

Bruno Banani Magic Woman to jeden z tych zapachów, które albo się kocha, albo nienawidzi. Kompozycja została stworzona kilkanaście lat temu, dlatego niejedna miłośniczka słodkich i zmysłowych aromatów zdążyła już poznać niezwykłą woń magii. W tej grupie znajduję się także ja i przyznaję — trudno przejść obojętnie obok wody toaletowej Magic Woman.

Owocowa i niewinna kompozycja

W klasycznej propozycji marki Bruno Banani dzieje się bardzo wiele — już na starcie poraziły mnie soczyste akordy marakui, melona, czerwonych jagód i fiołka. Bogaty start wcale nie ulega złagodzeniu z rozwojem kompozycji — w nucie serca króluje truskawka i niezwykle intensywna konwalia. Magnetyczny zapach owoców i kwiatów urzekł mnie od pierwszego spotkania. Zmysłowy, kobiecy i elegancki aromat uznaję za bardzo słodki, jednak nie duszący, czy przytłaczający — w tej kompozycji absolutnie wszystko jest na swoim miejscu. W Magic Woman jest przestrzeń na onieśmielającą słodycz oraz świeżość i lekkość. Zapach zmienia się podczas noszenia, jednak bardzo powoli traci swoją intensywność. Owocowa energia utrzymywała się na mojej skórze przez cały dzień, co uznaję za zdecydowaną zaletę wody toaletowej Magic Woman.

Po prostu magia!

Nie będę ukrywać — początkowo moją uwagę przykuł interesujący flakon — kiedyś przypomniał on kobiecą sylwetkę, jednak obecnie Bruno Banani sprzedaje zapach Magic Woman w buteleczce wyglądającej jak gigantyczny lakier do paznokci. Obie koncepcje kojarzą mi się ze zmysłową kobiecością i właśnie takiego zapachu się spodziewałam. Z radością przyznaję, że się nie rozczarowałam. Kompozycja jest wielowymiarowa, a to, co dzieje się z nią na skórze, można porównać do prawdziwej magii. Na początku mieszanka wydaje się bardzo słodka, a z minuty na minutę rozwija się w kierunku mocnych nut kwiatowych, piżma oraz drzewa sandałowego. Zapach dojrzewa na skórze z każdą godziną. Rano jest słodki i pełen energii, a wieczorem dostojny i czarujący.

Komu spodoba się zapach Magic Woman?

Myślę, że woda toaletowa pachnąca magią jest stosunkowo uniwersalna. Silna słodycz na pewno spodoba się dziewczętom i kobietom lubiącym podkreślać swoją niewinność. Jako że zapach stopniowo nabiera powagi, to mogę polecić go także paniom, które lubią czarować i uwodzić. Magic Woman to kompozycja odpowiednia dla młodszych i starszych miłośniczek perfum. Można ją stosować o każdej porze dnia — moim zdaniem najlepiej sprawdzi się podczas letnich i wiosennych wieczorów. Intensywna woń pasuje do wielkich wyjść, a słodkie akordy stanowią idealne dopełnienie ciepłych dni i nocy.


Tom Ford Noir Extreme
Perfumy

Tom Ford Noir Extreme

Marka Tom Ford od wielu lat zaskakuje nas kolejnymi zapachami, które uwodzą głębokimi, zachwycają...

Lancôme Hypnôse
Perfumy

Lancôme Hypnôse

Lancôme Hypnôse to pozycja już niemal kultowa, która od prawie dwóch dekad znajduje uznan...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram