Armaf Club de Nuit Intense Man

Armaf Club de Nuit Intense Man

Armaf Club de Nuit Intense Man to drzewno-przyprawowe perfumy, które polubią wszyscy mężczyźni oczekujący dobrej jakości w rozsądnej cenie. To zapach łudząco wręcz podobny do słynnego, ale równie drogiego, brytyjskiego Creed Aventus, porównywany także z Al Haramain Perfumes L’Aventure. Klasyczne akordy uzupełnione zostały w nim o akcenty kwiatowe i owocowe, dzięki czemu doskonale podkreślają męskość w każdej sytuacji.

Historia marki Armaf

Armaf to firma, która została założona w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i zadebiutowała pierwszym stworzonym przez siebie zapachem dopiero w 2015 roku. Od tamtego czasu regularnie wypuszcza do sprzedaży kolejne kompozycje, których obecnie ma ponad 100 w swoim portfolio. Odurzające kompozycje zapachowe Armaf cenię tym bardziej, że oparte są one na wysokiej jakości składnikach i ukryte w oryginalnie zaprojektowanych flakonikach o niepowtarzalnym, luksusowym designie.

Club de Nuit Intense - dla mężczyzn z klasą

Męska woda toaletowa Armaf Club de Nuit Intense to zapach, który polecam mężczyznom po ukończeniu przez nich 30. roku życia, kiedy stają się bardziej pewni siebie i nabierają klasy. Mieszczące się w minimalistycznym, czarnym flakonie perfumy dostępne są w sprzedaży od 2014 roku, nieustannie zachwycając prowokującymi, męskimi nutami, które zwracają uwagę na używającego ich mężczyznę. Wyraźnie owocowo-brzozowo-dymna całość jest elegancka i posiada dobrą trwałość, choć zdecydowanie należy stosować ją w temperaturach poniżej 20 stopni. W upały wyraziste nuty zapachowe Armaf Club de Nuit Intense mogą być zbyt intensywne i powodować ból głowy.

Piramida zapachowa Club de Nuit Intense

Metaliczne, wstępne nuty głowy w otwarciu perfumy Club de Nuit Intense nadaje połączenie aromatów cytryny oraz bergamotki, w których tle pojawia się odrobina słodkiego ananasa i przekornej, czarnej porzeczki wnoszącej bardziej wytrawne nuty. Serce tej kompozycji stanowią takie nuty zapachowe, jak odurzający jaśmin i delikatna róża, wraz z brzozą, która powoduje, że całość nabiera nieco bardziej drzewnego i suchego charakteru. Wybija ją w górę bazowy ambroksan, nadający perfumom jednoznacznie męskiego charakteru, osłodzony nieco wanilią, utrwalony piżmem i dopełniony akcentem paczuli.

Dobra projekcja, wysoka trwałość i ciekawe rozwijanie się na skórze, to dla mnie najważniejsze atuty perfum Club de Nuit Intense marki Armaf. Zdecydowanie polecam go wszystkim, którzy niekoniecznie chcą wydawać wyższe kwoty na zapachy brytyjskiej marki Aventus, bo dla otoczenia często Creed i Club de Nuit Intense pozostają nieodróżnialne.


Najdziwniejsze perfumy - TOP 15 nietypowych zapachów
Perfumy

Najdziwniejsze perfumy - TOP 15 nietypowych zapachów

Kreatywność twórców perfum nie zna granic i wśród typowych, kwiatowo-owocowych czy drzewno-korzen...

Givenchy Irresistible
Perfumy

Givenchy Irresistible

Perfumy Givenchy Irresistible to jedna z nowych propozycji francuskiej firmy, która pojawiła się...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram