Ariana Grande God Is A Woman

Ariana Grande God Is A Woman

Perfumy Ariana Grande God is A Woman ujrzały światło dzienne w 2021 roku i od razu stały się prawdziwym hitem. Kompozycję zapachową tej wody perfumowanej można określić jako orientalno - kwiatową. Jest to z pewnością zapach, który robi ogromne wrażenie i zostaje w pamięci. Nic dziwnego patrząc na to jakie nuty zostały do niego wykorzystane.

  • Nuta głowy: gruszka i ambrette (piżmian właściwy)
  • Nuta serca: irys i róża turecka
  • Nuta bazy: madagaskarska wanilia i drzewo sandałowe.

Perfumy God is A Woman można zakupić w pojemności 30, 50 i 100 mililitrów. Zapach utrzymuje się do pięciu godzin na skórze, a na ubraniach o dwie godziny dłużej. Nowoczesność i słowo, które od razu wpadło mi do głowy, gdy pierwszy raz spisałam się tą wodą perfumowaną. Najbardziej zaintrygowała mnie róża, która w tym wydaniu została przedstawiona w niekonwencjonalny sposób. W tej kompozycji zapachowej możemy również wyczuć nieco słodyczy, za którą odpowiedzialna jest gruszka. Na szczęście nie jest ona przytłaczająca, wręcz przeciwnie - jest perfekcyjnym dopełnieniem kompozycji! Nie można również nie wspomnieć o fenomenalnie wyglądającym flakonie, w którym zamknięty jest równie wspaniały zapach. Z pewnością buteleczka będzie się świetnie prezentowała stojąc na toaletce.

God is a Women jest to gruszkowo-różany aromat, który nie jest zbyt słodki ani zbyt kwiatowy. Róża w tej kompozycji zapachowej jest niebywale niebanalna, z kolei gazowany sok owocowy buzuje i stwarza musującą aurę. Ten zapach będzie strzałem w dziesiątkę dla fanów waty cukrowej i kwiatów. Przy pierwszym rozpyleniu zapachu na skórę czuć wyraźny kwiatowy zapach. Natomiast z czasem, gdy bukiet osiada na skórze wpada w tony waty cukrowej. Wszystko jednak tworzy spójną całość, w której trudno się nie zakochać. W tej kompozycji wszystko jest do siebie idealnie dopasowane. Porównując jednak ten zapach wydany przez Arianę do jej poprzednich perfum, to God Is A Woman jest kompozycją zdecydowanie bardziej dojrzałą i kobiecą. Poprzednie produkty celebrytki są o wiele bardziej dziewczęce i słodkie.

Reasumując Ariana Grande wydała wspaniały produkt, który nieco różni się od jej poprzednich zapachów. Kompozycja jest zarówno słodka, jak i świeża. Na początku wyczuwamy gruszkę i orzeźwiające kwiaty, z czasem jednak zapach przeobraża się z słodką watę cukrową. Kompozycja ta jest idealnym połączeniem nut zapachowych, nie ma tu przesady ani w stronę słodyczy, a ni w stronę kwiatów. Ponadto zapach jest zamknięty w przepięknym flakonie, na który uwielbiam patrzeć.


Tom Ford Lost Cherry
Perfumy

Tom Ford Lost Cherry

O marce Tom Ford Lost Cherry słyszałam już wcześniej. Mimo to, dopiero teraz zdecydowałam się na...

Escentric Molecules Molecule 01
Perfumy

Escentric Molecules Molecule 01

Geza Schoen to niemiecki mistrz perfumiarstwa. Chociaż to raczej Francja jest krajem, gdzie wyrab...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram