Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud

Naprawdę szczerze kibicuję, z mocno zaciśniętymi kciukami, wszystkim tym, którzy bez względu na wiek, potrafią ciężko pracować i dzielnie walczyć, aby móc konsekwentnie spełnić swoje najbardziej skryte marzenia. Jedną z takich osób, której kibicuję od dłuższego czasu, jest utalentowana, piękna, mądra i nadal wciąż młoda — Ariana Grande.

Kilka słów o Arianie...

Nie prowadzę blogu biograficznego, lecz poświęcony najpiękniejszym zapachom świata, jakie kiedykolwiek udało się stworzyć człowiekowi. Jednak w tym miejscu muszę napisać kilka zdań o mojej młodej idolce.

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, ze wejście do pierwszej ligi światowego show-biznesu nie jest prostą sprawą. A bycie tam przez kilka czy kilkanaście lat to już naprawdę niesamowity wyczyn. A ten udał się i nadal udaje niesamowitej dziewczynie — Arianie Grande!

Udany debiut i ciężka praca

Ariana debiutowała w 2008 roku. A miejscem debiutu była niełatwa, musicalowa scena. Chwilę później grała już w serialu "Victoria znaczy zwycięstwo" i stała się prawdziwą, nastoletnią gwiazdą. Była i jest rozpoznawalna na całym świecie wśród dziesiątek milionów nastolatek i młodych kobiet. Potem były kolejne sukcesy, tym razem w branży muzycznej, i wspinaczka na sam szczyt listy przebojów Billboard 200. Nagrody Grammy, Brit Awards oraz American Music Awards były naturalnym zwieńczeniem tego jakże dynamicznego etapu kariery. Jednak dość już o karierze Ariany. Skupmy się na jej perfumach.

Przepiękne zapachowe nuty od utalentowanej kompozytorki...

A co znajdziemy we flakoniku przypominającym puszysta, delikatną chmurkę? Ano znajdziemy tam niesamowitą kompozycję autorstwa Clementa Gavarry, która ujrzała światło dzienne w roku 2018. I co najważniejsze — do dziś cieszy się powodzeniem na sklepowych półkach. Cloud to bujanie w obłokach, to lekkość chmur, to wiatr, słońce, pozytywne emocje. Perfumy dedykowane są młodym kobietom, ale nie tylko. Jeśli czujesz w sobie powiew młodości — po prostu sięgnij po nie! Wiek nie ma znaczenia!

Czym pachnie Cloud?

Ariana Grande Cloud to zaledwie siedmioskładnikowa, owocowo-kwiatowa kompozycja. Dzięki temu łatwiej zachować jej wyrazistość i zachować jednolitość. Odnajdziemy w niej lawendę, gruszkę, bergamotkę, czekoladkę, kokos, storczyki waniliowe oraz indyjski kaszmir. Czyż nie brzmi to wykwintnie?

A na koniec...

Jeżeli choć troszkę zainspirował i przekonał Was mój wpis na temat perfum Cloud sygnowanych przez Arianę Grande, to zachęcam Was do zakupów on-line. Dzięki nim kupicie ukochane perfumy w bardzo atrakcyjnej cenie. Wybierzcie tylko, proszę, bezpieczny sklep internetowy, który funkcjonuje od wielu lat, i ma pozytywne opinie.


Perfumy na jesień i zimę - 10 damskich i męskich zapachów
Perfumy

Perfumy na jesień i zimę - 10 damskich i męskich zapachów

Jesienią i zimą poszukujemy różnych sposobów na to, aby poprawić sobie nastrój. Doskonałym rozwią...

Calvin Klein Beauty
Perfumy

Calvin Klein Beauty

Calvin Klein to marka sama w sobie, która wspięła się na sam szczyt świata mody i dóbr luksusowyc...

Komentarze


Brak komentarzy

Skomentuj

Sprawdź nasz Insta gram